Võistluste tulemused

Vaata Robotex International 2018 võistluste tulemusi

Algajad

Robomiku Lego Sumo (kuni 13. a)

Koht Roboti nr. Meeskonna nimi Roboti nimi
1. koht 870 ItLUG Robotics Junior Team Wiky2.0
2. koht 790 Relee Stepsel
3. koht 972 Asasdfadföl Kustutaja
4. koht 603 Excellent student Excellent Student
5-6. koht 961 Lümanda robootikud NinjasHyper
5-6. koht 254 Altona Altonietis
7-8. koht 138 LAOURIS 7 LAOURIS 7
7-8. koht 444 Välk Välk
9-12. koht 892 Magic Magic
9-12. koht 141 MARU MARU
9-12. koht 882 Lümanda robootikud Miku
9-12. koht 321 The Monaco Team CeJoCo
13-16. koht 995 LAOURIS 5 LAOURIS 5
13-16. koht 225 Technic Dragon ROBOTECH
13-16. koht 77 LAOURIS 4 LAOURIS 4
13-16. koht 432 Ehte Humanitaargümnaasium EhteSumo
17-24. koht 568 Titanium Titanium
17-24. koht 115 iSmart 3 iSmart 3
17-24. koht 267 Muskel Muskel
17-24. koht 194 FROSBITE FROSBITE
17-24. koht 1117 Team Fred Fred
17-24. koht 596 KINGKONG KINGKONG
17-24. koht 109 Tõuker Kukkuja
17-24. koht 544 HARAMBE HARAMBE
25-93. koht 1034 Lüllemäe 4 Robot 4
25-93. koht 228 Rüümehed Paigalseis
25-93. koht 276 KT SydaSumo
25-93. koht 221 SCP FOUNDATION SCP-173
25-93. koht 1147 Olga & Nora Olga & Nora
25-93. koht 171 Master Jr Crocodeil
25-93. koht 858 KIVIPURUSTAJA KIVIPURUSTAJA
25-93. koht 69 KAITSENOOL KAITSENOOL
25-93. koht 945 Tulekivid Leek
25-93. koht 1146 Hulljulged Hulljulged
25-93. koht 398 Manas Ata Manas
25-93. koht 951 Legendary Builders Micromeister06
25-93. koht 788 Laagri Stratego Quoridon
25-93. koht 499 VK CRAZY IV VK CRAZY DIABLO
25-93. koht 205 Lüllemäe 2 Robot 2
25-93. koht 5 Audru Kultuuri- ja Spordikeskus Audru C
25-93. koht 85 Jõõpre Jõõpre A
25-93. koht 802 KURIKOER KURIKOER
25-93. koht 47 Oomega2 Oomega2
25-93. koht 967 iSmart PLD 1 iSmart PLD 1
25-93. koht 352 Robotehnikud Laserbot123
25-93. koht 9 DRAAKON DRAAKON
25-93. koht 463 Lynx Robots LR
25-93. koht 1056 NKR4 Bibi8
25-93. koht 329 Lego Klots
25-93. koht 121 Kiired ja vihased Kiired ja vihased
25-93. koht 1148 Best_team_2018 Best_team_2018
25-93. koht 1096 BCHAL Taylak
25-93. koht 980 Ultra Pirakas
25-93. koht 49 Osavkäpp Osav
25-93. koht 344 RR5 Lennuk
25-93. koht 322 Master Jr Terminator
25-93. koht 963 VICTORY Fortnite
25-93. koht 264 BUTTER CHICKEN BOYS PARTY
25-93. koht 249 Altona Altona
25-93. koht 333 VICTORY Galaxy
25-93. koht 42 2xR EV100
25-93. koht 1083 Trio ZUBRik
25-93. koht 256 Reaalkooli Robotistuudio Tõstja
25-93. koht 1079 VK CRAZY I VK CRAZY HUNT
25-93. koht 290 Lüllemäe 1 Robot 1
25-93. koht 779 KOHMOHAID KOHMOHAI
25-93. koht 486 Laagri Orav Orav.2
25-93. koht 178 ROBO PANTHERS NINJA HYPER
25-93. koht 1095 Välk Megabot
25-93. koht 250 Audru Kool 2 Audru B
25-93. koht 1141 Ottobot Ottobot
25-93. koht 598 The Monaco Team Wild Roxi 2.0
25-93. koht 936 DINOBOT DINOBOT
25-93. koht 532 Master Clock
25-93. koht 988 ItLUG Robotics Junior Team RobySan
25-93. koht 188 iSmart PLD 2 iSmart PLD 2
25-93. koht 26 TUUMAROBOT TUUMAROBOT
25-93. koht 968 OttoVee OttoVee
25-93. koht 1112 Employer Worker
25-93. koht 261 Rakvere_CMD Robenstein
25-93. koht 48 iSmart 2 iSmart 2
25-93. koht 236 Audru Kool 1 Audru A
25-93. koht 365 Black Feet Kass
25-93. koht 182 Max_RS Häkk312
25-93. koht 500 ROBOTIC RAPTORS gogutzu
25-93. koht 226 LAMMUTAJA RALF LAMMUTAJA RALF
25-93. koht 61 Fresk Fresk
25-93. koht 467 Lüllemäe 5 Robot 5
25-93. koht 614 ItLUG Robotics Junior Team Unicorn
25-93. koht 217 Mehaanikud Reduktor
25-93. koht 490 RoboTalu Vlad
25-93. koht 501 Pähklikesed Sass
25-93. koht 849 Black Feet 1 Konn

Robomiku Lego Sumo (14+)

Koht Roboti nr. Meeskonna nimi Roboti nimi
1. koht 681 ItLUG Robotics Team IkArY
2. koht 58 LAOURIS 3 LAOURIS 3
3. koht 244 Madea Madea
4. koht 310 Among the stars Down-to-earth
5-6. koht 251 ItLUG Robotics Team Shiba
5-6. koht 920 ItLUG Robotics Team Jarty2.1
7-8. koht 325 adev Adev3
7-8. koht 787 ItLUG Robotics Team Goldrake
9-12. koht 537 ALAREDOK Octavian
9-12. koht 627 Reaalkooli Robotistuudio Tethys
9-12. koht 872 Kast Salajane
9-12. koht 948 AISC (Blue Vanilla) Blue Vanilla
13-14. koht 916 ItLUG Robotics Team Kalebo
13-14. koht 950 ALPHA TEAM Bobitza2
15-65. koht 17 AKG5 AKG5
15-65. koht 18 wafflesz wafflesz
15-65. koht 54 JBG Power Pukutis
15-65. koht 110 Master Vitas
15-65. koht 128 Henrik Töll
15-65. koht 185 Põlva 2 Mõmm-mõmm
15-65. koht 191 SillGymn SG
15-65. koht 195 LAOURIS 1 LAOURIS 1
15-65. koht 202 QUANTUM ROBO SAKINAKA
15-65. koht 216 NKL2 Dragon
15-65. koht 237 Saviauk Krobot
15-65. koht 300 TLG Enigma
15-65. koht 316 Karl ja Kevin Jaanus
15-65. koht 340 Robocraft Arkk
15-65. koht 346 Master Tsunami
15-65. koht 395 ALAREDOK WyrewolwerowanyRewolwer
15-65. koht 397 HAII BFR
15-65. koht 400 MYNA MYNA
15-65. koht 410 ööTöö Volli
15-65. koht 421 WoodenPC Robot 3
15-65. koht 466 Toros Torito
15-65. koht 471 dprobots peter
15-65. koht 488 Aseman Majavat Lutre Lutre
15-65. koht 506 Altona Altronauts
15-65. koht 524 Star Team Star Tean
15-65. koht 541 Bandidos BroBot
15-65. koht 575 HTG10 Hugo10
15-65. koht 590 HTG11 Hugo11
15-65. koht 638 Master Predator 218W
15-65. koht 641 Peanut Butter Jelly
15-65. koht 695 ReNDeR Trashcan on wheels
15-65. koht 708 Auxentius Cornelius
15-65. koht 709 Põlva 3 Ferdinand
15-65. koht 733 ItLUG Robotics Team Star Destroyer
15-65. koht 756 Soldino Robotid LEV3
15-65. koht 765 mullikile Ruubikukuubik
15-65. koht 768 Tühik Albert
15-65. koht 777 Delta Śróba prawoskrentna
15-65. koht 807 ItLUG Robotics Team Kuma
15-65. koht 831 The Monaco Team BCF
15-65. koht 861 Politeh Arcadiy
15-65. koht 863 Team Karli Kannenberg
15-65. koht 900 ItLUG Robotics Team Light Saber
15-65. koht 919 Soldino Robotid DIV3
15-65. koht 944 Roland Piret
15-65. koht 973 Rakke AGA aga…
15-65. koht 999 Plemeenid Nuga
15-65. koht 1046 Vittoria Demon
15-65. koht 1051 LuckyStar Rhino
15-65. koht 1122 NKL1 Starve
15-65. koht 1142 AKG6 AKG6
Koht Roboti nr. Meeskonna nimi Roboti nimi
1. koht 902 SPB REXID
2. koht 563 SPB Dixer
3. koht 1062 SPB Kubix
4. koht 812 Valdvee lüka-tõmba
5-6. koht 925 ItLUG Robotics Team Fuso 3.0
5-6. koht 1004 SPB Kraken
7-25. koht 46 Kostivere First Robotex Scorpion
7-25. koht 81 HTG7 Hugo7
7-25. koht 96 Rakke Velled 3tVelle
7-25. koht 187 Rakvere_CMD Apollo 360
7-25. koht 257 PMG MATRIX
7-25. koht 258 Kuuenda junsud RVK rüütel
7-25. koht 370 Delta LubiÄ™ placki
7-25. koht 431 PMGA PMGA
7-25. koht 605 Reaalkooli Robotistuudio Lurich
7-25. koht 610 ItLUG Robotics Team XL4
7-25. koht 623 vMap Bombardierul
7-25. koht 713 SPB Brick
7-25. koht 735 HR KOTKAS
7-25. koht 894 RUBBER DUCKIES RISHAB
7-25. koht 897 RFL – Chokeslam Rikishi
7-25. koht 927 Viirus Viirus
7-25. koht 952 2xR Lontu
7-25. koht 958 Laagri Bright Sider2 Terminator
7-25. koht 1100 KGST 16 KGST 16

LEGO Joonejärgimine (kuni 13. a)

Koht Roboti nr. Meeskonna nimi Roboti nimi Kiireim aeg
1. koht x Star Team 19.14
2. koht 90 VÄLE PÕDER VÄLE PÕDER 21.53
3. koht x Fare team 22.5
4. koht 583 LAOURIS 4 LAOURIS 4 25.42
5. koht 1023 Black Feet 2 Mustikas1 26.31
6. koht 1090 ZUBRoid ZUBR 35.24
7. koht 373 TJK_Naum_E TJK_Naum_E 46.28
8. koht 491 Stars Star 52.72
9. koht 957 ROBO PANTHERS FLOSS 55
10. koht 382 Bot Runner BR 57.27
11. koht 184 VICTORY STAYER 59.04
12. koht 25 TJK_Ratmir_EL TJK_Ratmir_EL 63.42
13. koht x 180 Robotic Raptors gogu 65.91
14. koht 213 HVG_Lego_B HVG_Lego_B 67
15. koht 45 Uranus Uranus 67.53
16. koht 1134 Robobrain RB 73.5
17. koht 629 HVG_Lego_A HVG_Lego_A 77.52
18.-45. koht 163 The Line Followers The Beast 0
18.-45. koht 795 RAZMATAAZ SPARK 0
18.-45. koht 129 Sumisejad Suslik 0
18.-45. koht 873 White Storks WS 0
18.-45. koht 655 Lümanda robootikud Nuustik 0
18.-45. koht 223 Fresk VFresk 0
18.-45. koht 1061 Kvas KV 0
18.-45. koht 82 Vikerkaar Vikerkaar 0
18.-45. koht 599 BUTTER CHICKEN BOYS FARTY 0
18.-45. koht 326 LK2 Rops1 0
18.-45. koht 168 LAOURIS 5 LAOURIS 5 0
18.-45. koht 928 Brain streem BS 0
18.-45. koht 150 VICTORY KOLOBOK 0
18.-45. koht 762 LAOURIS 7 LAOURIS 7 0
18.-45. koht 89 Asasdfadföl Uhtme 0
18.-45. koht 1088 TTG TAIBUKAD TTG JOONEKAS 0
18.-45. koht 932 Ehte Humanitaargümnaasium EhteBot 0
18.-45. koht 474 Viirus Viirus 0
18.-45. koht 64 TOVL TOVL 0
18.-45. koht 684 LK4 Rops2 0
18.-45. koht 509 iSmart 1 iSmart 1 0
18.-45. koht 512 Slider Slider 0
18.-45. koht 369 White wings WW 0
18.-45. koht 364 Tiger Tiger 0
18.-45. koht 438 HUSKY_GarageBLR HUSKY 0
18.-45. koht 867 TJK_Naum TJK_Naum 0
18.-45. koht x Excellent Student Sishua Ma 0
18.-45. koht x 88 Umut Umut Lego 0

LEGO Joonejärgimine (14+)

Koht Roboti nr. Meeskonna nimi Roboti nimi Parim aeg
1. koht 597 ItLUG Robotics Team Mirtillo 10.969
2. koht 651 ItLUG Robotics Team Becco 13.257
3. koht 162 ItLUG Robotics Team Barbetta 13.766
4. koht 117 Fair Team Fair Team 20.624
5. koht 119 LAOURIS 3 LAOURIS 3 24.992
6. koht 314 Neljas Kord JoonePunn 27.151
7. koht 611 ItLUG Robotics Team Power Station 29.938
8. koht 335 Tech Crunchers Cruncher 35.584
9.koht 507 TJK_Allan_EL TJK_Allan_EL 46.112
10. koht 92 TJK_Mark_E TJK_Mark_E 48.071
11. koht 23 Saturn Saturn 51.82
12. koht 142 TTG Laud 52.35
13. koht 1058 BACHAL Manas 53.469
14. koht 95 Dream Team Kilplane 54.89
15. koht 822 ALPHA TEAM Bobitza 1 91.8
16.-38. koht 554 Burning Tree Ducking go v3.0 0
16.-38. koht 440 LLFT 19 LLFT 19 0
16.-38. koht 1086 Fortune Fortune 0
16.-38. koht 1032 Delta Hejka 0
16.-38. koht 786 Ankur Ankur 0
16.-38. koht 819 SIG Klusais 0
16.-38. koht 332 BCHAL Seytek 0
16.-38. koht 492 TUGS TUGS 0
16.-38. koht 106 Kallurid Keerutaja 0
16.-38. koht 1042 LAOURIS 1 LAOURIS 1 0
16.-38. koht 989 dprobots 1 thunder 0
16.-38. koht 1123 RFL To Infinity & Beyond Infinity 0
16.-38. koht 439 QUANTUM ROBO desi 0
16.-38. koht 296 N-Termin@tor-1 N-Termin@tor-1 0
16.-38. koht 879 dprobots cyprus pafos 0
16.-38. koht 969 iManas iManas 0
16.-38. koht 1008 NOON LABS HIUS 0
16.-38. koht 857 Crusaders Crusaders 0
16.-38. koht 548 Plemeenid Ramsey 0
16.-38. koht 116 Egyptian Team EMG Robot 0
16.-38. koht 508 53KK ROBOTICS 53KK 0
16.-38. koht 208 N-Termin@tor-2 N-Termin@tor-2 0
16.-38. koht 433 Põlva 1 Metsik Villi 0
Koht Roboti nr. Meeskonna nimi Roboti nimi Aeg
1. place 763 Mustikamoos Mustikamoos 30.799
2. place 899 Girl Power Girl Power 32.64
3. place 118 itLUG Robotics Team Dani 34
4. place 101 Pin10 Pin10 35.934
5. place 493 Koidulag Koidulag 5 35.996
6. place 799 Plemeenid Taldrik 39.47
7. place 294 ThinkPad Kusti 76.84
8. place 878 Master Champ 87.65
9. place 678 Master Clamp 92.16
10.-63. place 1026 itLUG Robotics Team U2 0
10.-63. place 435 TapaG Krabat 0
10.-63. place 130 Black Power Dark Link 0
10.-63. place 895 PMGK PMGK 0
10.-63. place 966 Taifun – 1 Fed – 2 0
10.-63. place 1126 Scrappy Scrappy 0
10.-63. place 158 Taifun – 1 Kot – 4 0
10.-63. place 671 N-Termin@tor-3 N-Termin@tor-3 0
10.-63. place 1025 TJK_Allan_m TJK_Allan_m 0
10.-63. place 452 dprobots 2 daniel 0
10.-63. place 674 TJK_Ratmir_m TJK_Ratmir_m 0
10.-63. place 160 itLUG Robotics Team Milly 0
10.-63. place 22 AKG22 AKG22 0
10.-63. place 726 Kollane Kirju 0
10.-63. place 815 HTG4 Hugo4 0
10.-63. place 592 The Best Folk Racers F1 0
10.-63. place 673 HTG3 Hugo3 0
10.-63. place 865 PLemeenid Kahvel 0
10.-63. place 657 PMGG PMGG 0
10.-63. place 1001 Haapsalu Põhikool HPK 0
10.-63. place 962 PMGA PMGA 0
10.-63. place 413 Robo TexUS Tervisexas 0
10.-63. place 268 HTG1 Hugo1 0
10.-63. place 436 Rakett Rakett 0
10.-63. place 386 Reaalkooli Robotistuudio Zirconium 0
10.-63. place 700 Koidulag Koidulag 2 0
10.-63. place 624 TJK_Ilja_m TJK_Ilja_m 0
10.-63. place 841 Kadrina8b Kadrina1 0
10.-63. place 1139 AKG1 AKG1 0
10.-63. place 667 iSmart 4 iSmart 4 0
10.-63. place 1045 EPIKENTRO GREGORIS MLF 0
10.-63. place 757 AKG4 AKG4 0
10.-63. place 635 TMRG Pink Elephant 0
10.-63. place 634 TJK_Anna_m TJK_Anna_m 0
10.-63. place 461 Gbotgirls Girlsbot 0
10.-63. place 639 Klikk Klikk 0
10.-63. place 886 itLUG Robotics Team MIA 0
10.-63. place 295 Hugo1 HTG1 0
10.-63. place 825 PMGB PMGB 0
10.-63. place 814 AL SPK 0
10.-63. place 494 Stars Stars 0
10.-63. place 998 ASTROMAN Gregoris MLF 0
10.-63. place 891 Koidulag Koidulag 4 0
10.-63. place 877 HTG2 Hugo2 0
10.-63. place 839 Koidulag Koidulag 3 0
10.-63. place 279 Taifun – 1 Bud – 1 0
10.-63. place 796 itLUG Robotics Team Wbot 0
10.-63. place 529 HVG_mBot_B HVG_mBot_B 0
10.-63. place 829 Keerlevad Kruvid Keerlevad Kruvid 0
10.-63. place 198 Taifun – 1 Min – 3 0
10.-63. place 970 Digipurk Lunatic 0
10.-63. place 546 N-Termin@tor-4 N-Termin@tor-4 0
10.-63. place 133 Koidulag Koidulag 1 0
10.-63. place 906 TEOTIIM Turbotigu 0

Kesktase

Koht Roboti nr. Meeskonna nimi Roboti nimi
1. koht 412 KoNaR Grafi
2. koht 816 KoNaR Kabi
3. koht 124 ItLUG Robotics Team Bassotto
4. koht 396 KoNaR Atek
5-16. koht 1068 HBFS Robotics Team HBFS-M1
5-16. koht 28 Russian Technology University Virtual
5-16. koht 875 HBFS Robotics Team HBFS-M2
5-16. koht 1103 ItLUG Robotics Team MicroArty
5-16. koht 481 ItLUG Robotics Team Waky
5-16. koht 719 KoNaR Gąszcz Trzcin
5-16. koht 445 Russian Technology University MegaLord
5-16. koht 456 ItLUG Robotics Team Bryger
5-16. koht 668 ItLUG Robotics Team Wixy
5-16. koht 594 ItLUG Robotics Team Zaku2.0
5-16. koht 273 TTÜ Robotiklubi uMO
5-16. koht 266 ItLUG Robotics Team Slopy4
Koht Roboti nr. Meeskonna nimi Roboti nimi
1. koht 339 KoNaR Supernova
2. koht 703 PRK MA
3. koht 724 Russian Technology University Tashita
4. koht 728 KoNaR LeWeL
5-6. koht 1029 HBFS Robotics Team HBFS-M1
5-6. koht 459 KoNaR Quality
7-8. koht 482 Russian Technology University Fantom
7-8. koht 41 Ķieģeļotāji Ķieģeļbots
9-10. koht 821 B Society Lempute5000
9-10. koht 981 Robotika JJG Pjūklas
11-47. koht 280 Siauliai robotics club RG
11-47. koht 455 TMC robotics ZERO
11-47. koht 730 Russian Technology University Pantera
11-47. koht 704 PRK BOLT
11-47. koht 296 TTÜ Robotiklubi Numpar
11-47. koht 464 Team Lepman D.Lepman
11-47. koht 618 College of instrumentation and information technology Diamond
11-47. koht 336 College of instrumentation and information technology Gamma
11-47. koht 21 IT-Vennad Tanto
11-47. koht 30 Siauliai robotics club Bulius
11-47. koht 616 IRONHIDE IRONHIDE
11-47. koht 374 Epiteugma Full Throttle Epiteugma Full Throttle 2
11-47. koht 319 Russian Technology University Centurion
11-47. koht 283 BNTU Leonid
11-47. koht 859 SMG Robotics SMG sumo 5
11-47. koht 1 Russian Technology University Raider
11-47. koht 536 KoNaR Wayhay
11-47. koht 732 Russian Technology University Diamond
11-47. koht 479 PRK Bu
11-47. koht 65 Russian Technology University Gamma
11-47. koht 956 The Great Khali Warriors The Rock
11-47. koht 1118 Russian Technology University Venator
11-47. koht 1022 Taifun – 5 IfKot – 2
11-47. koht 402 Taifun – 4 BaiVol – 1
11-47. koht 193 TMC robotics Piranha
11-47. koht 717 College of instrumentation and information technology Raider
11-47. koht 418 ItLUG Robotics Team MiniWOW3.0
11-47. koht 515 NTNU 3 NTNU Robot 3
11-47. koht 887 Robestein Robenstein
11-47. koht 633 Taifun – 6 Kas – 3
11-47. koht 154 vMap FMS+9
11-47. koht 1131 XelaX Perseval
11-47. koht 262 ItLUG Robotics Team Scrubby
11-47. koht 305 Russian Technology University veDroid
11-47. koht 931 NTNU 2 NTNU Robot 2
11-47. koht 155 NTNU 1 NTNU Robot 1
11-47. koht 1047 Buran Buran_v2
Koht Roboti nr. Meeskonna nimi Roboti nimi Parima katse punktid
1. koht 751 TTÜ Robotiklubi koerte kujundujumise võistkond Emilie 24
2. koht 334 Titanic Titanic 18
3. koht 659 IT-Vennad Torpeedo 10
4. koht 33 IT-Vennad HMS Orkaan 8
5. koht 1049 Mikk ja Toomas Estrella 7
6. koht 517 Tupsu-Nunnud Veekindel Vigri 5
7-8. koht 1018 TTÜ Robotiklubi Jellyfish 3
7-8. koht 901 Koidulag Daisy 3
9-10. koht 103 Koidulag Minni 2
9-10. koht 372 Mikk ja Toomas Vesiratas 2
11-23. koht 104 Rakke Velled WetVelle 0
11-23. koht 270 VeeKivi Aratos 0
11-23. koht 660 Spanak IDU 0
11-23. koht 771 Rakvere Rüütel 0
11-23. koht 1101 Staarkaotajad Kaotaja 0
11-23. koht 350 Rakke Titanic Titanic vol 2 0
11-23. koht 24 TTÜ Robotiklubi The Unsinkable 0
11-23. koht 1019 TTÜ Robotiklubi Esmeralda 0
11-23. koht 360 TMC robotics S.O.S 0
11-23. koht 800 Star team Star team 0
11-23. koht 112 Koidulag Miki 0
11-23. koht 1017 Koidulag Pluuto 0
11-23. koht 880 ELM Koko 6ampiona 0
Koht Roboti nr. Meeskonna nimi Roboti nimi Parim aeg
1. koht 990 HBFS Robotics Team HBFS-L1 16.752
2. koht 341 HBFS Robotics Team HBFS-L2 16.855
3. koht 589 Siauliai robotics club inFinity X 17.004
4. koht 137 Siauliai robotics club SU-Typhoon_B1 20.55
5. koht 462 Robotics Club UP Dromeas X 21.768
6. koht 883 itLUG Robotics Team LineONE 22.781
7. koht 534 HBFS Robotics Team HBFS-L3 23.51
8. koht 231 itLUG Robotics Team Toky 23.745
9. koht 430 Siauliai robotics club Seklys 27.938
10. koht 260 itLUG Robotics Team FishEye 36.577
11. koht 584 KoNaR Cheng Shi 37.094
12. koht 586 Staarkaotajad Igiliikur 47.983
13. koht 954 Kes teab Kes teab 50.902
14. koht 1104 GK line GK line 59.67
15. koht 631 AHRL Rainbow 63.99
16. koht 320 Antsu käsilased Ants 65.88
17. koht 100 Vittoria Horde 107.64
18. koht 860 Team Zeljonõi Zeljonõi 111.46
19. koht 441 Rtfgv (Df,y) 223.703
20.-52. koht 450 TMT-Robots Shiroitatchi 0
20.-52. koht 145 GIANNOS ELEFTHERIOU GREGORIS ALF 0
20.-52. koht 528 DreTer DreTer 0
20.-52. koht 1109 Šaursliežu dzelzceļš I follove u 0
20.-52. koht 303 San4iz T9 0
20.-52. koht 679 LFT 10 LFT 10 0
20.-52. koht 707 GIANNOS ELEFTHERIOU GREGORIS FLF 0
20.-52. koht 1015 Team Darlo Lord Darlo 0
20.-52. koht 230 Osh Sema Sema Robot 1 0
20.-52. koht 1087 Siauliai robotics club iNspire Z Pro 0
20.-52. koht 903 Siauliai robotics club SU-Typhoon_B2 0
20.-52. koht 714 Robotika JJG N3ZIN4U 0
20.-52. koht 838 Siauliai robotics club Leila 0
20.-52. koht 710 Osh Sema SEMA 2 0
20.-52. koht 380 KoNaR Argamedon 0
20.-52. koht 959 Kernel Panic Kernel 0
20.-52. koht 391 LFT 08 LFT 08 0
20.-52. koht 811 LFT 11 LFT 11 0
20.-52. koht 98 GIANNOS ELEFTHERIOU GREGORIS VFLF 0
20.-52. koht 84 AHRL PRB17S05 0
20.-52. koht 692 Hallimäe Vambola 0
20.-52. koht 566 MD6-5 Folowa-2.1 0
20.-52. koht 176 Ķieģeļotāji Ķieģelīc 0
20.-52. koht 874 SMG Robotics SMG line 1 0
20.-52. koht 32 GIANNOS ELEFTHERIOU GREGORIS 0
20.-52. koht 87 BNTU Alexander 0
20.-52. koht 934 MD-6/5 Folowa2 0
20.-52. koht 643 EUC Line Follower EUC Line Follower 0
20.-52. koht 744 Epiteugma Bob the Builder Epiteugma Bob the Builder 1 0
20.-52. koht 645 UTM-3 FLASH-1 0
20.-52. koht 766 Pin10 Pin10 0
20.-52. koht 810 HTG9 Hugo9 0
20.-52. koht 218 Staarkaotajad Vaegliikuja 0
Koht Roboti nr. Meeskonna nimi Roboti nimi Parim aeg
1. koht 348 Robotics Club UP Dromeas X 31.503
2. koht 1081 Robotics Club UP Dromeas Aero 46.087
3. koht 687 TTÜ Robotiklubi Putukas 86.09
4.-17. 842 AstroMen AstroBot 0
4.-17. 691 Taifun -8 BaiVol – 2 0
4.-17. 933 Epiteugma Engineering Overflow Epiteugma Engineering Overflow 1 0
4.-17. 784 Tupsu-Nunnud Kuri Tuutu 0
4.-17. 680 dprobots 3 treno 0
4.-17. 243 AstroMen AstroRover 0
4.-17. 1127 Reaalkooli Robotistuudio Owlvroom 0
4.-17. 577 FR13NDZ_1 FR13NDZ_1 0
4.-17. 1081 HBFS Robotics Team HBFS-LE1 0
4.-17. 609 Troya Troya 0
4.-17. 292 TTÜ Robotiklubi Mink 0
4.-17. 1080 KoNaR Cheng Shi 0
4.-17. 227 Rakke Velled TakistatudVelle 0
4.-17. 675 Taifun – 7 Fed -1 0
Koht Roboti nr. Meeskonna nimi Roboti nimi Aeg Ruudud
1. koht 424 TTÜ Robotiklubi Squeaker 16.22 0
2. koht 522 KoNaR Stefan 76 0
3. koht 232 TTÜ Robotiklubi Laiskloon 227.15 0
4. koht 55 LAOURIS 5 LAOURIS 5 0 82
5. koht 3 TTÜ Robotiklubi Mr. Roboto 0 79
6. koht 632 LAOURIS 1 LAOURIS 1 0 60
7. koht 723 Epiteugma Full Throttle Epiteugma Full Throttle 1 0 45
8. koht 429 LAOURIS 3 LAOURIS 3 0 44
9. koht 1069 Maze Team1 Maze Team1 0 37
10. koht 971 LAOURIS 4 LAOURIS 4 0 28
11. koht 558 Epiteugma Engineering Overflow Epiteugma Engineering Overflow 2 0 26
12. koht 330 E.L OCTOPUS 0 23
13. koht 1113 TTÜ Robotiklubi Mousetrap 0 20
14. koht 770 LAOURIS 7 LAOURIS 7 0 14
15. koht 542 Robotics Club UP Thiseas 0 6
16. koht 662 KoNaR Miętka 0 5

Edasijõudnud

Koht Roboti nr. Meeskonna nimi Roboti nimi
1. koht 1033 FLEX Cheetah
2. koht 126 Sumomasters Javelin
3. koht 86 Sumomasters Ace
4. koht 561 Robotu Skola Arrow
5-10. koht 1128 Sumomasters Speedster
5-10. koht 600 FLEX Shreddinger
5-10. koht 427 TTÜ Robotiklubi Scythe
5-10. koht 405 FLEX Wolf
5-10. koht 199 Sumomasters Masakrator
5-10. koht 148 Zavod 404 & Srednja šola Domžale Sumo Sheriff
Koht Roboti nr. Meeskonna nimi Roboti nimi Punkte
1. koht 1023 Robotics Project FeM e.V PenguCopter 10
2. koht 108 RED Parrot AR.Drone 2.0 4
3. koht 80 Iriy [ITMO] 456 1
4-10. koht 379 Iriy [ITMO] 123 0
4-10. koht 547 HisarCS nokataParantez 0
4-10. koht 404 Droid Backup 0
4-10. koht 628 UT Air Force Lehepuhur 0
4-10. koht 560 UTM-1 QUADRO-V1 0
4-10. koht 426 Robotics Project FeM e.V Flugeangst 0
4-10. koht 1014 free shipping hulahoop 0

Tüdrukud

Tüdrukute Tuletõrjumine (kuni 13. a)

Koht Roboti nr Meeskonna nimi Roboti nimi Base round Finals
1. koht 803 Tulesäde Tuuli 1276 1664
2. koht 164 Nutigeen tüdrukud Miia 600 920
3. koht 764 Koidulag Kuningas valge 950 400
4-5. koht 579 Koidulag Kuningas sinine 500
4-5. koht 2222 Vikerkaar Vikerkaar 500
6. koht 843 ItLUG Robotics Team Yankee 250
7. koht 987 A6M Zero 200
8-9. koht 580 Dasha_i_Pol… DiP 100
8-9. koht 1099 Nutigeen tüdrukud Simona 100
10-12. koht 229 Rakke SMS TulePitsu 0
10-12. koht 637 Hallimäe Meeta 0
10-12. koht 801 Koidulag Kuningas punane 0

Tüdrukute Tuletõrjumine (14+)

Koht Roboti nr Meeskonna nimi Roboti nimi Base round Finals
1. koht 912 MottoM Tom Fire 1600 1100
2. koht 513 BalticBot Girls BalticFire 1100 600
3. koht 869 Unicorn 2 Unicorn 2 700 250
4. koht 640 KG Viis KG Viis 550
5. koht 649 Kassid Panda 300
6. koht 930 Koidulag Koidulag Sinine 250
7-8. koht 468 Reaalkooli Robotistuudio Laiskloom 100
7-8. koht 1119 Unicorn 1 Unicorn 1 100
9-10. koht 664 Koidulag Koidulag Valge 50
9-10. koht 472 Team Mali Black Eagle 50