Ajakava

Robotex International Festivali EXPO ala & võistluste uksed on avatud festivali päevadel, 05-07.november, kell 10:00-19:00.

Robotex International konverentsi toob teieni Elisa Stage.
Konverentsi saab 5.-7. novembrini mugavalt kuulata ja vaadata siin: https://elisastage.ee/robotex2021

Konverents on kõigile tasuta!

Ala 1:

  • 8.00 – 9.55 Registreerimine
  • 8.00 – 9.55 Comodule LEGO Joonejärgimise tehniline kontroll
  • 10.00 – 10.25 Ettevalmistus võistluseks
  • 10:30 – 12.55 Comodule LEGO Joonejärgimine (kuni 13 aastased)

Ala 2

  • 8.00 – 9.55 Registreerimine
  • 8.00 – 9.55 Labürindi ja Taltech Folkrace tehniline kontroll (kuni 15 aastased)
  • 10.00 – 10.25 Ettevalmistus võistluseks
  • 10.30 – 12.55 Labürint ja Taltech Folkrace
  • 14:10 -14:45 Taltech Folkrace finaal (kuni 15 aastased)

Ala 3:

  • 8.00 – 9.55 Registreerimine
  • 8.00 – 9.55 Robomiku LEGO Sumo tehniline kontroll
  • 10.00 – 10.25 – Ettevalmistus võistluseks
  • 10:30 – 12.55 – Robomiku LEGO Sumo (kuni 13 aastased)

Pealava:

  • 13:00 – 13:10 – Eesti Lennuakadeemia Drooniralli väljakuulutamine
  • 14:00 – 14:05 Labürindi auhinnatseremoonia
  • 14:50 – 14.55 Taltech Folkrace auhinnatseremoonia (kuni 15 aastased)
  • 15.00 – 15.45 Comodule LEGO Joonejärgimise finaal (kuni 13 aastased)
  • 15.50 – 15.55 Comodule LEGO Joonejärgimise auhinnatseremoonia (kuni 13 aastased)
  • 16.00 – 16.45 Robomiku LEGO Sumo finaal (kuni 13 aastased)
  • 16.50 – 16.55 Robomiku LEGO Sumo auhinnatseremoonia (kuni 13 aastased)

Ala 1:

  • 8.00 – 9.55 Registreerimine
  • 8.00 – 9.55 Comodule LEGO Joonejärgimise tehniline kontroll
  • 10.00 – 10.25 Ettevalmistus võistluseks
  • 10.30 – 12.55 Comodule LEGO Joonejärgimine (14 aastased ning vanemad)

Ala 2:

  • 8.00 – 9.55 Registreerimine
  • 8.00 – 9.55 Mini Sumo ja Taltech Folkrace
  • 10.00 – 10.25 Ettevalmistus võistluseks
  • 10:30 – 12.55 Mini Sumo ja Taltech Folkrace (16 aastased ning vanemad)
  • 14.00 – 14.05 Taltech Folkrace finaal (16 aastased ning vanemad)

Ala 3:

  • 8.00 – 9.55 Registreerimine
  • 8.00 – 9.55 Comodule Joonejärgimise ja Mega Sumo tehniline kontroll
  • 10.00 – 10.25 Ettevalmistus võistluseks
  • 10.30 – 12.55 Comodule Joonejärgmine
  • 15.30 – 16.00 Comodule Joonejärgimise finaal

Pealava:

  • 12:30 – 13.45 Mega Sumo
  • 13.50 – 13.55 Mega Sumo auhinnatseremoonia
  • 14.20 – 14.25 Taltech Folkrace auhinnatseremoonia (16 aastased ning vanemad)
  • 14.30 – 15.15 Comodule LEGO Joonejärgimise finaal (14 aastased ning vanemad)
  • 15.20 – 15.25 Comodule LEGO Joonejärgimise auhinnatseremoonia (14 aastased ning vanemad)
  • 16.05 – 16.10 Comodule Joonejärgimise auhinnatseremoonia
  • 16.15 – 16.45 Mini Sumo finaal
  • 16.50 – 16.55 Mini Sumo auhinnatseremoonia

Ala 1:

  • 8.00 – 9.55 Registreerimine
  • 8.00 – 9.55 Robomiku 3KG LEGO Sumo ja Tüdrukute Tuletõrjumise tehniline kontroll
  • 10.00 – 10.25 Ettevalmistused võistlusteks
  • 10.30 – 12.55 Robomiku 3KG LEGO Sumo ja Tüdrukute Tuletõrjumine

Ala 2:

  • 8.00 – 9.55 Registreerimine
  • 8.00 – 9.55 Tuul Joonejärgimise tehniline kontroll
  • 10.00 – 10.25 Ettevalmistused võistluseks
  • 10.30 – 12.55 Tuul Joonejärgimine
  • 15.10 – 15.35 Tuul Joonejärgimine

Ala 3:

  • 8.00 – 9.55
  • 8.00 – 9.55 Robomiku LEGO Sumo tehniline kontroll
  • 10.00 – 10.25 Ettevalmistused võistlusteks
  • 10.30 – 12.55 Robomiku LEGO Sumo (14 aastased ning vanemad)

Pealava:

  • 14.00 – 14.15 Tüdrukute Tuletõrjumise auhinnatseremoonia
  • 14.20 – 14.50 Robomiku 3KG LEGO Sumo finaal
  • 14.50 – 14.55 Robomiku 3KG LEGO Sumo auhinnatseremoonia
  • 15.40 – 15.45 Tuul Joonejärgimise auhinnatseremoonia
  • 15.50 – 16.35 Robomiku LEGO Sumo finaal (14 aastased ning vanemad)
  • 16.40 – 16.45 Robomiku LEGO Sumo auhinnatseremoonia (14 aastased ning vanemad)

*Korraldajal on õigus teha ajakavas muudatusi!*

Ära jää olulisest infost ilma ja liitu meie uudiskirjaga